portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Nowe Winogrady - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Winogrady - sprawy osiedlowe » Forum » odbiór mieszkania
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

odbiór mieszkania

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
emsi77 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Sty 05, 2019 17:26
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 23:35    Temat postu: odbiór mieszkania

Witam wszystkich,
Miałam ostatnio odbiór mieszkania w budynku C1. Oczywiście jestem umówiona na kolejny termin, ponieważ było sporo niedociągnięć m.in. silnie zawilgocone ściany-pomieszczenia nie były wietrzone, wilgotność na poziomie 25%, silne zabrudzenia okien i parapetów gruntem budowlanym. Zwracajcie uwagę również na rysy na szybach. Radzę zabrać ze sobą osobę, która będzie Wam towarzyszyć i wskaże błędy, bo nie wszystkie rzeczy były dla mnie oczywiste i widoczne. Polecam serdecznie specjalistę od odbiorów mieszkań, który mi towarzyszył Pana Adama Kaniewskiego z firmy PIRO-EYE tel. +48 723 925 643 mail: adam.kaniewski@piro-eye.com. Pełen profesjonalizm i skuteczność w działaniu. Brawo Panie Adamie, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Smile
tomaudirs6 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Wrz 09, 2019 17:25
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 17:52    Temat postu: Wykończenia wnętrz - wolne terminy jeszcze tej jesieni

Potrzebujesz pomocy w remoncie mieszkania, zapraszam do współpracy:
tel. 888 707 700, e-mail: tomaudirs6@gmail.com.
Kompleksowy zakres prac:
- malowanie i tapetowanie,
- układanie płytek i kafli,
- szpachlowanie,
- zabudowy z płyt k-g,
- podwieszane sufity,
- montaż drzwi i okien,
- instalacje elektryczne,
- instalacje hydrauliczne,
- biały montaż,
- altany i tarasy drewniane.
Klaudia33 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Sob Gru 23, 2017 21:22
Posty: 35
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Wrz 11, 2019 17:22    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

My niedługo już odbieramy nasze wymarzone mieszkanie i już powoli myślimy jak je urządzić. Początkowo chcieliśmy samodzielnie wymyśleć całą aranżację, ale ostatecznie chyba jednak zdecydujemy się na pomoc profesjonalnego architekta - https://www.abrys.net/. Decydując się na osobę z tego fachu przynajmniej będziemy mieć pewność, że mieszkanie będzie wyglądało nie tylko ładnie, ale i będzie funkcjonalne i nowoczesne. To również oszczędzi nam sporo czasu na szukaniu inspiracji i ciekawych rozwiązań.
MarekMarek123 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Śro Gru 04, 2019 23:06
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Gru 04, 2019 23:10    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

Ja z kolei mogę z czystym sumieniem polecić ekipę www.sprawdzamy-nieruchomosci.pl Znają się na swojej robocie! Na pewno odbierajcie mieszkania z fachowcem, bo braku wiedzy i specjalnych narzędzi przy odbiorze można potem żałować...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama