portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Nowe Winogrady - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Winogrady - sprawy osiedlowe » Forum » STRONY INTERNETOWE O NASZYM OSIEDLU
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

STRONY INTERNETOWE O NASZYM OSIEDLU

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
q4.llll 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:51
Posty: 96
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 20:17    Temat postu: STRONY INTERNETOWE O NASZYM OSIEDLU

Na facebooku są dwie strony dotyczące naszego osiedla:

1.) Grupa zamknięta: www.facebook.com/groups/261139891050304/
Moim zdaniem spoko, dostęp do niej mają tylko mieszkańcy osiedla.
Prośba do administratora żeby wszystkie posty były publikowane od razu a nie dopiero po jego akceptacji.

2.) Strona: www.facebook.com/hawelanska6cde
Strona do której dostęp mają wszyscy i każdy post publikowany jest na naszej tablicy na facbooku. Kiedyś napisałem (pierwszy i ostatni raz) post na tej stronie i wszyscy moi znajomi w pracy wiedzieli co się dzieje na naszym osiedlu. Jak dla mnie ta strona nic nie wnosi i powinna zostać wykasowana.

p.s. hitem jest zdjęcie w galerii z logiem sąsiedniej inwestycji Smile



hawela.JPG

hawela.JPG


metjuu 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Lip 18, 2018 16:15
Posty: 1
Skąd: Poznan

PostWysłany: Śro Lip 18, 2018 16:18    Temat postu: Re: STRONY INTERNETOWE O NASZYM OSIEDLU

witam, dzieki za link do 1 grupy - tak się składa ze jestem administratorem tej grupy i przypadkowo tutaj trafiłem. Jeśli chodzi o akceptację to jest ona wprowadzona dlatego ze jest dużo spamu w formie reklam firm/usług.. jestem raczej na bieżąco online i posty są akceptowane myśle dość szybko dlatego jak narazie tak zostanie.


Pozdrawiam sąsiadów Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama