portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Nowe Winogrady - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Winogrady - sprawy osiedlowe » Forum » Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażowej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażowej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Hawelanska6c 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Wto Cze 05, 2018 15:20
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 15:26    Temat postu: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażowej

Witam.
Mam pytanie czy dokonaliscie juz notarialnie przepisania miejsca postojowego w hali garażowej i ile to wyniosło? Pytam bo murapol nic nie dawal znac kiedy mozna a teraz sam ustalil termin ze za tydzien a jak sie nie stawie to poniose dodatkowe koszty z racji zmiany terminu. Skoro miejsce kosztowalo 7tys to 1000zl co ma wziasc notariusz to wydaje mi sie duzo. Z tego co probowalem znalezc w necie to wychodzilo dużo dużo mniej.
Pozdrawiam
kamil147258369 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Cze 04, 2018 19:59
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 17:41    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

Również wycenili mi przeniesienie własności na 1000 zł chociaż miejsce postojowe również kupiłem za 1000 zł, więc byłem jeszcze bardziej zdziwiony kosztami u notariusza. Jednak po tym jak się dowiadywałem sama opłata mogłaby być niższa u innego notariusza ale Murapol nie przekazuje jakiś tam dokumentów i nowy notariusz musiałby przygotować całość od nowa, a to podnosi znacząco cenę i staje się to podobno nie opłacalne.
q4.llll 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:51
Posty: 96
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 18:47    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

W akcie notarialnym i tak będziecie mieli zapis, że rynkowa wartość miejsca postojowego wynosi +/- 25 tysięcy złotych.

U notariusza będziecie musieli zapłacić dokładnie 1.000, 30 zł
QANTAS1982 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Sty 25, 2018 22:00
Posty: 6
Skąd: Poznania

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 22:13    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

z ciekawosci zapytam tych co kupili miejsca postojowe. Ile placiliscie za miejsce postojowe ? Mi najpierw krzykneli 12tys zl a poszlo za 8tys zl. Jak to wygladalo u was ?
lokatorhawel 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Mar 11, 2018 23:26
Posty: 50
Skąd: poznan

PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 6:46    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

4k - trzeba negocjowaćWink
Inni pewnie jeszcze taniej kupili.
roma241 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Mar 20, 2017 23:20
Posty: 63
Skąd: Leszno,Poznań

PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 12:28    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

My bez negocjacji placilismy 5 tyś,ale slyszalam ze inni za 1000 kupili. Nie wiem od czego to zależy-ze te ceny sie rożnia az tak
mali123 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sty 24, 2015 17:11
Posty: 73
Skąd: poznań

PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 16:07    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

Czy w 2 etapie są dwa poziomy garazu ??
q4.llll 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:51
Posty: 96
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 17:01    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

Na drugim etapie jest tylko jeden poziom w hali garażowej
QANTAS1982 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Sty 25, 2018 22:00
Posty: 6
Skąd: Poznania

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 19:18    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

nie podoba mi sie to traktowanie kazdego klineta indywidualnie, ja w sumie kupowalem na odleglosc na telefon i negocjacje z Panna Anna prawie nie mialy miejsca. 6 k za kazde miejsce postojowe przy wzieciu minimum 2 to szczerze zadna promocja przytym co terez tutaj czytam.

a jak u was wyglada z komorkami lokatorskimi ? mi z 2m2 krzykneli 6300zl
q4.llll 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:51
Posty: 96
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 21:06    Temat postu: Re: Przepisanie własności miejsca postojowego w hali garażow

Sorry, ale na jakim innym poznańskim osiedlu kupisz miejsce postojowe za 6k-8k? Very Happy Cenny wszędzie zaczynają się od 20k z tego co się orientuję...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama