portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Nowe Winogrady - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Winogrady - sprawy osiedlowe » Forum » Nowości na etapie II
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowości na etapie II

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
McRace 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 04, 2018 7:27
Posty: 22
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 22, 2018 10:57    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

lokatorhawel napisał:
Nie znam się ale raczej można wybrać dowolnie - z obecnych na rynku.


Może warto byłoby "wybrać" już jakichś i napisać do nich, żeby dowiedzieć się czy byliby skłonni podjąć współpracę.
lokatorhawel 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Mar 11, 2018 23:26
Posty: 50
Skąd: poznan

PostWysłany: Śro Sie 22, 2018 13:06    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

Trzeba skrzyknąć jak najwięcej właścicieli na spotkanie we wrześniu i wtedy podjąć decyzje.
slawomir88 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Czw Sie 30, 2018 13:26
Posty: 1
Skąd: Poznań - Nowe Winogrady

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 13:34    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

Dzień dobry,
chciałbym zapytać o nowo zamontowaną skrzynkę w hali garażowej, która rzekomo ma pozbawić możliwości wjazdu osób nieposiadających pilota do bramy garażowej...
Przede wszystkim uważam za bardzo naiwne myślenie, że to pomoże w jakikolwiek sposób zapobiec incydentom parkowania na cudzych miejscach parkingowych. Bramę tę da się otworzyć na milion innych sposobów, a założona skrzyneczka może stworzyć problem w sytuacji chociażby pożaru. Pomimo już tego, że kluczyk służący do jej otworzenia może po prostu zginąć i nie być dostępny w krytycznym momencie to już sama procedura dodatkowego otwierania blaszanej skrzynki zajmie kilka sekund, które w krytycznej sytuacji ewakuacji mogą okazać się kluczowe. Kto w ogóle wyraził na to zgodę?
Czy decyzja o montażu takiej skrzyneczki zapadła poprzez jakiekolwiek głosowanie? Byłem na obydwu spotkaniach wspólnoty, śledzę forum oraz odbieram maile od zarządcy i takiego głosowania nie kojarzę. Jeżeli nie, to kto podjął decyzję o jej montażu? Nie wierzę, że był to pomysł Zarządcy - pomimo jego nieudolnych czasem działań to uważam go za osobę inteligentną.
jaareekj 
   

Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Wto Lut 23, 2016 17:10
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 15:16    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

Orientuje się ktoś może, czy montowanie anteny zbiorczej do telewizji cyfrowej naziemnej, na naszym dachu dobiegło już końca?
Może ktoś potwierdzić, że korzysta z tego sygnału i mu to działa?
gorzkakawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Lip 01, 2016 11:48
Posty: 99
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:23    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

Prace się nie zakończyły. W klatce 6c i 6d jest kilka problematycznych mieszkań i wiem, że panowie doprowadzający kable będą musieli wrócić. U nas problem jest taki, że chyba mamy gruz w tej dziurze, którą ma iść kabel. Światłowód przeszedł, ale już nic więcej się nie mieści. Ponoć ma być jakieś zebranie, kiedy skończą robić te nieproblematyczne mieszkania, ale to najlepiej się z WZNem kontaktować.
lokatorhawel 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Mar 11, 2018 23:26
Posty: 50
Skąd: poznan

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 15:50    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

Sąsiedzi,

spotkanie planowane na 22.09 jest aktualne?
Mam nadzieje że tak.

Może warto byłoby wrzucić jakiegoś posta przypominającego.
q4.llll 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:51
Posty: 96
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 20:38    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

gorzkakawa napisał:
Prace się nie zakończyły. W klatce 6c i 6d jest kilka problematycznych mieszkań i wiem, że panowie doprowadzający kable będą musieli wrócić. U nas problem jest taki, że chyba mamy gruz w tej dziurze, którą ma iść kabel. Światłowód przeszedł, ale już nic więcej się nie mieści. Ponoć ma być jakieś zebranie, kiedy skończą robić te nieproblematyczne mieszkania, ale to najlepiej się z WZNem kontaktować.


Kto ma zorganizować to spotkanie i w jakim celu?
gorzkakawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Lip 01, 2016 11:48
Posty: 99
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Wrz 12, 2018 21:15    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

q4.llll napisał:
gorzkakawa napisał:
Prace się nie zakończyły. W klatce 6c i 6d jest kilka problematycznych mieszkań i wiem, że panowie doprowadzający kable będą musieli wrócić. U nas problem jest taki, że chyba mamy gruz w tej dziurze, którą ma iść kabel. Światłowód przeszedł, ale już nic więcej się nie mieści. Ponoć ma być jakieś zebranie, kiedy skończą robić te nieproblematyczne mieszkania, ale to najlepiej się z WZNem kontaktować.


Kto ma zorganizować to spotkanie i w jakim celu?


Z tego, co zrozumiałam, to dostawcy internetu mają się spotkać z firmą, która doprowadza kable telewizji.

Będę za jakiś czas pisać w tej sprawie do Pana Bartosza, to go poproszę o szczegóły, bo teraz nie chciałabym nikogo w błąd wprowadzać.
lokatorhawel 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Mar 11, 2018 23:26
Posty: 50
Skąd: poznan

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 9:04    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

22.09 10.00 hala garażowa.
Chodzi o sprawy które mają miejsce lub nie (a powinny) na naszym osiedlu.
Serdecznie zapraszam
jaareekj 
   

Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Wto Lut 23, 2016 17:10
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Paź 24, 2018 12:29    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

Czy na ostatnim zebraniu wspólnoty (niestety ale nie mogłem przyjść w tym terminie) było coś wspomniane o montażu zbiorczej anteny na dachu? Wiadomo może na kiedy planowane jest zakończenie prac i jej uruchomienie?Smile
gorzkakawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Lip 01, 2016 11:48
Posty: 99
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 21:26    Temat postu: Re: Nowości na etapie II

Czy Pan Bartosz też nie odpisuje na Wasze wiadomości? Od miesiąca próbuję się z nim bezskutecznie skontaktować mailowo i telefonicznie... Ma ktoś kontakt do prezesa WZN i może mi podać na priv...
Odpowiedz do tematu Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama