portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Nowe Winogrady - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Winogrady - sprawy osiedlowe » Forum » ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MarcinNW 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Wrz 25, 2017 10:29
Posty: 43
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 11:50    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Zgadza się "sprawdzenie" nie sprzątanie i wszystko jest OK.
Czego my w ogole chcemy ?Smile
nowewinogrady 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 20:48
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sty 17, 2018 22:43    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Marcin działacie?
q4.llll 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:51
Posty: 96
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 7:06    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

nowewinogrady napisał:
Marcin działacie?


Ponawiam pytanie
mali123 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sty 24, 2015 17:11
Posty: 73
Skąd: poznań

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 18:42    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

sory ze pytanie z innej beczki ale potrzebuje wymiary balkonu z 2 etapu chodzi o dlugosc i szerokosc . Prosze o pomoc to bardzo wazne !

pozdrawiam Smile
nowewinogrady 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 20:48
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 9:43    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Ciekawostka

Wiedzieliście,ze Murapol nowym, potencjalnym klientom prezentuje klatki schodowe i mieszkania z I etapu?

...
mali123 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sty 24, 2015 17:11
Posty: 73
Skąd: poznań

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 16:03    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

nowewinogrady napisał:
Ciekawostka

Wiedzieliście,ze Murapol nowym, potencjalnym klientom prezentuje klatki schodowe i mieszkania z I etapu?

...


Ja wiedzialem bo oglądałem mieszkanie ale w 2 etapie i kupiłem w 3
gorzkakawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Lip 01, 2016 11:48
Posty: 99
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 0:03    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

nowewinogrady napisał:
Ciekawostka

Wiedzieliście,ze Murapol nowym, potencjalnym klientom prezentuje klatki schodowe i mieszkania z I etapu?

...


U nas taki syf, że nie chcą pokazywać Razz
jaro_pzn 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Gru 29, 2013 2:25
Posty: 12
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 3:48    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

W sprawie ścieków to nie wygląda za ciekawie. Temat ruszyłem w lipcu zeszłego roku. Zgłosiłem do WIOŚ Poznań, ci przekierowali sprawę do urzędu miasta. 4 grudnia odbyła się rozprawa na której pojawili się przedstawiciele Murapolu i Alumen (to oni nas zalewają). Niestety werdykt nie jest korzystny.
"Kwestie dotyczące naprawy uszkodzonej sieci kanalizacji powinny zostać rozstrzygnięte między właścicielami (...) na drodze cywilno-prawnej"

Przy czym po 3 latach od oddania 2 etapu do użytkowania murapol umywa ręce od tematu i problem pozostaje po stronie wspólnoty. W załączniku całe pismo.

Temat dla mediów?
nowewinogrady 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 20:48
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 20:25    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Może mi Ktoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego w wejściu do klatki 6C regularnie śmierdzi conajmniej jak na dworcu (czyt. moczem)?

oraz

dlaczego klatki schodowe nie były sprzątane od 1,5 tygodnia?
gorzkakawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Lip 01, 2016 11:48
Posty: 99
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 18:55    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

nowewinogrady napisał:
Może mi Ktoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego w wejściu do klatki 6C regularnie śmierdzi conajmniej jak na dworcu (czyt. moczem)?

oraz

dlaczego klatki schodowe nie były sprzątane od 1,5 tygodnia?


Podejrzewam jakiegoś psa a właściwie właściciela.
mimochodem 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Wto Wrz 12, 2017 17:12
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 20:59    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Hej,

Poniżej e-mail wysłany do Zarządcy, oczywiście bez odpowiedzi...

Szanowny Panie,

1. Kiedy otrzymamy klucze do szaf z licznikami?
2. Od kiedy nastąpi zmiana „firmy” sprzątającej (mamy dość patrzenia na syf, który panuje w częściach wspólnych i na osoby, które dosłownie jedna ścierą czynią tzw. porządek na naszym osiedlu) współczuję, bo to Pana wizytówka.
3.Kiedy zostanie zorganizowane zebranie mieszkańców?

Informuję, ze Pana odpowiedzi lub informacje o ich braku trafiają do szerszego grona odbiorców - mieszkańców.

Z poważaniem

P.S Dziś osobiście widziałam , jak Pani sprzątająca klatkę schodową, w jednej ręce trzymała swoją torebkę a drugą od niechcenia przecierała drzwi wejściowe. Żal... Żałuję, że nie zdążyłam zrobić zdjęcia :/
nowewinogrady 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 20:48
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 21:08    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Ja mam nadzieję, ze podczas zebrania do którego musi dojść postaramy się albo wyegzekwować wszystkie sprawy nas nurtujące albo odwołamy zarządcę.

Mam dość takiego traktowania.

Takie rzeczy chyba tylko w Naszym Kraju są możliwe. Ludzie biorą kredyt na całe życie z marzeniami o tym by godnie mieszkać i żyć , a inni ich kosztem budują swoje "imperia" lub po prostu się bogacą. Mało tego, instytucje, urzędy , które opłacamy z Naszych podatków, rozkładają ręce i/lub nie mają narzędzi by chronić przed takimi działaniami swoich obywateli.
nowewinogrady 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 20:48
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lut 28, 2018 22:28    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

To jest jakiś kolejny smiech.

Zarządca zaczyna interesować się osiedlem, bo zbliża się zebranie i proponuje Nam zmiekczacz wody. Nosz kurrr... czy tu naprawdę nie ma innych priorytetów takich jak np. odmalowanie klatek schodowych i cała reszta problemów??

Z tym, ze na zmiękczaczu i inwestycji przy tej kwocie pewnie może coś urwać $$$

No comment.
gorzkakawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Lip 01, 2016 11:48
Posty: 99
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 9:52    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Ja akurat chciałabym zmiękczacz i wiem, że niektórzy o to mocno zabiegali.

Tak czy inaczej nie sądzę, żeby jeden mail, że coś chcą zmienić ich ratował.

Zebranie ma być 22.03 także ja już sobie ten termin rezerwuję i dobrze by było, żeby przed tym terminem nasi reprezentanci dali znać, co z pismem, które jakiś czas temu składaliśmy.
nowewinogrady 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 20:48
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 11:17    Temat postu: Re: ZMIANA ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POZEW ZBIOROWY

Nie twierdze ze to zły pomysł,ale chyba są bardziej priorytetowe sprawy, a raczej całe mnostwo.

Ukradli mi tu auto i powiem szczerze, ze wolałbym aby zarządca zajął się np kwestia monitoringu niż zmiękczania wody

Tak wiem były maile w tej sprawie ale temat oczywiście nie został zamknięty.

Zarządca pisze mi dyrdymały ze szukają firmy sprzątającej ale wszystkie są droższe od aktualnej <sick> Czy każdy z Nas nie wolałby dołożyć kilka złotych i widzieć tu w końcu porządek?
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama