portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Nowe Winogrady - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Winogrady - sprawy osiedlowe » Forum » Etap III
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Etap III

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 18, 19, 20    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Albinarr 
   

Nowy na forum


Wiek: 30
Dołączył: Pią Lis 09, 2018 19:43
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 12:24    Temat postu: Re: Etap III

Aga0507 napisał:
Albinarr napisał:
Cześć,
Śledzę forum dosyć długo. Lecz widzę że nie tylko mnie murapol ignoruje. Czy ktoś z Was dostał jakieś informacje co do terminu oddania budynku C1(cześć bliżej wordu)? Podczas rozmowy z Panią z murapola usłyszałem że nie ma nowego harmonogramu i płatności zgodne z umową deweloperską. Ostatnia transza poszła a informacji o oddaniu jak nie było tak nie ma. Maile pisane do sekretariatu jak i do Pani która była moja "opiekunka".


Cześć, do mnie dzwonił Pan z Murapolu i przesłał mi mailem nowy prospekt. Zakończenie prac w budynku C przewidywane jest do 31.03.2019 r. , a przeniesienie własności do 26.04.2019 r.


Dzięki za odpowiedź, zaczyna mnie to już wkurzać. Nawet nie raczą dać wszystkim informacji na temat oddania budynku. Musimy się dowiadywać od siebie. Jeszcze raz dziękuję za informację.
Aga0507 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Czw Maj 25, 2017 19:03
Posty: 12
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 13:55    Temat postu: Re: Etap III

mali123 napisał:
Do mnie tez dzwonili z murapolu i przesłali nowy prospekt ... aczkolwiek w banku powiedziec ze będzie potrzebny tez aneks do umowy deweloperskiej bo tam nadal widnieje stara data oddania budynku


U mnie w banku też nie uwzględnili nowego prospektu. Nadal czekam na decyzję odnośnie dopłaty MdM...
adrdem95 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 24, 2018 15:59
Posty: 30
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 8:07    Temat postu: Re: Etap III

Ktoś ma aktualne zdjęcia z budowy ? Budynek D
Jarzyna1 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lis 05, 2018 19:15
Posty: 3
Skąd: Poznania

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 11:55    Temat postu: Re: Etap III

https://www.facebook.com/groups/773348909671026/ stworzyłam grupę na fb abyśmy mogli się poznać i pogadać o sprawach związanych z naszymi przyszłymi mieszkaniami i podejściem dewelopera do nas.
roma241 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Mar 20, 2017 23:20
Posty: 63
Skąd: Leszno,Poznań

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 23:15    Temat postu: Re: Etap III

Aga0507 napisał:
Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z banku, że została wstrzymana wypłata MdM ze względu na opóźnienia w budowie. Jeżeli prace nie zostaną przyspieszone a MdM nie uda się wypłacić w tym roku, pieniądze przepadają. Czy orientujecie się jeżeli byłaby taka sytuacja, że dopłata przepadnie, czy można pociągnąć dewelopera do odpowiedzialności za opóźnienia i przepadek dopłaty?



Nie wiem w jakim jesteś banku, ale my jak 2 lata temu braliśmy w PEKAO kredyt mdm, i 2 x nam cofali wypłatę dopłaty, to na moje pytanie co dalej się stanie, to babka powiedziała że to my będziemy musieli dopłacić tę brakująca kwotę z naszych pieniędzy. Mimo że też opóźnienie było z powodu dewelopera. Na szczęście za 3 x się udało i postęp prac na budowie był zadowalający na tyle, że wypłacili tę dopłatę mdm
QANTAS1982 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Sty 25, 2018 22:00
Posty: 6
Skąd: Poznania

PostWysłany: Śro Lis 21, 2018 22:29    Temat postu: Re: Etap III

czy znacie juz konkretny termin kiedy zostanie oddany budynek D ? Na jakim etapie sa prace w budynku D ? ma ktos jakies zdjecia ?
nomenomen 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Kwi 16, 2018 22:47
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 17:14    Temat postu: Re: Etap III

Czy ma ktoś moze zdjecia z budowy ? 😀
McRace 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 04, 2018 7:27
Posty: 22
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 19:05    Temat postu: Re: Etap III

nomenomen napisał:
Czy ma ktoś moze zdjecia z budowy ? 😀

W grupie na fb są Wink
paszczak26 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Pią Sty 05, 2018 9:28
Posty: 21
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 18:23    Temat postu: Re: Etap III

Kolega Pewnie pytał o aktualne zdjęcia a na fb nie mogłem znaleźć aktualnych zdjęć Smile
Wczoraj o 22:00 podjechałem na budowę i budynek D jest cały otynkowany a budynek C jest ocieplany (dotarli do połowy wnęki patrząc od bloku B i od razu kładą tynk) I w niektórych mieszkaniach paliło się światło i ekipy kładły tynk Smile Za dużo nie było widać o godzinie 22:00.
Dzisiaj dzwonił do mnie Pan który robi przeróbki elektryczne w mieszkaniu. Pytałem go czy mogę wejść do mieszkania - odparł, że nie. Dzwoniłem do Murapolu i też stwierdzili, że nie Smile
nomenomen 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Kwi 16, 2018 22:47
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Gru 05, 2018 0:31    Temat postu: Re: Etap III

To przyspieszyli ostro 😆
paszczak26 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Pią Sty 05, 2018 9:28
Posty: 21
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 9:40    Temat postu: Re: Etap III

Myślę, że termin zakończenia budowy budynku C w marcu i oddanie kluczy do mieszkań do końca kwietnia to ściema :/
Byłem wczoraj pod budowanym blokiem i jedyną różnicę jaką zauważyłem to wytynkowanie i pomalowanie przejścia pod blokiem :/ i przestawione są zbiorniki (pewnie z tynkiem) z pod bloku D pod blok C. Z zewnątrz styropian jest położony do tego samego momentu co tydzień temu.
Chyba, że prace nabrały tempa w środku bloku ale w to wątpię. Wczoraj o 20:00 nigdzie w środku bloku się nie paliło światło.

Ktoś ma podobne odczucia? Smile
McRace 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 04, 2018 7:27
Posty: 22
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 16:49    Temat postu: Re: Etap III

Nowa informacja z biura:

"na budynku D mamy na ten moment miesięczne opóźnienie. Termin zakończenia prac planowany jest na 18.01.2019 r.

Dlatego odbiory na ten moment planowane są na koniec stycznia."
emsi77 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Sty 05, 2019 17:26
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 21:56    Temat postu: Re: Etap III

Mam podobne odczucia w stosunku do budynku C. Sądzę, że termin odbioru przedłuży się. Najgorsze jest to, że nie wiadomo o ile:/ Wybrałam C, a trzeba było postawić na budynek DSmile
mali123 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sty 24, 2015 17:11
Posty: 73
Skąd: poznań

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 14:28    Temat postu: Re: Etap III

Ja wybralem budynek D i nawet juz mialem rezerwacje mieszkania... okazalo sie pozniej ze niekompetentny pracownik sprzedal to mieszkanie i musialem wybrac C
damt610 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Wto Sie 14, 2018 9:40
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 15:23    Temat postu: Re: Etap III

Po ostatnich Waszych wpisach wnioskuje, że opóźnienie na Waszej inwestycji wynosi około 3 miesięcy?

Pytam, gdyż zakupiłem na Karpia i zastanawiam się czy w tym roku oddają klucze (termin przekazania w umowie to 30.07.19).
Odpowiedz do tematu Strona 19 z 20 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 18, 19, 20    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama